P0603Y1501BNTC
MFR.Part #
P0603Y1501BNTC
JLCPCB Part #
C4135993
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS