P0402Z5100BGT
MFR.Part #
P0402Z5100BGT
JLCPCB Part #
C4185773
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS