P0402Y3650LNT
MFR.Part #
P0402Y3650LNT
JLCPCB Part #
C4062835
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS