P0402Y3572BNT
MFR.Part #
P0402Y3572BNT
JLCPCB Part #
C4310429
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS