P0402Y3370BNT
MFR.Part #
P0402Y3370BNT
JLCPCB Part #
C4157978
Description
-55℃~+155℃ 337Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS