P0402H4993BNT
MFR.Part #
P0402H4993BNT
JLCPCB Part #
C3946234
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS