P0402H3003BGTA
MFR.Part #
P0402H3003BGTA
JLCPCB Part #
C3985177
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS