P0402H1803BNT
MFR.Part #
P0402H1803BNT
JLCPCB Part #
C4042880
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS