P0402E2210BNT
MFR.Part #
P0402E2210BNT
JLCPCB Part #
C4346777
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS