P0402E2082BBT
MFR.Part #
P0402E2082BBT
JLCPCB Part #
C4230497
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount