P0402E2001BBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0402E2001BBT
JLCPCB Part #
C4136449
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount