P0402E1452BBT
MFR.Part #
P0402E1452BBT
JLCPCB Part #
C4286189
Description
-55℃~+155℃ 14.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount