P0402E1052BNPT
MFR.Part #
P0402E1052BNPT
JLCPCB Part #
C4062521
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS