ORNV25022002TF
MFR.Part #
ORNV25022002TF
JLCPCB Part #
C1739760
Description
100mW 20kΩ、25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays