ORNV20011002TS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNV20011002TS
JLCPCB Part #
C7250190
Package
SOIC-8
Description
100mW 2kΩ、10kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays