ORNTV25025001T5
MFR.Part #
ORNTV25025001T5
JLCPCB Part #
C1738860
Description
100mW 5 5kΩ、25kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS