ORNTA1002AT1
MFR.Part #
ORNTA1002AT1
JLCPCB Part #
C2654054
Description
100mW 10kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS