NTCS0805E3104SMT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NTCS0805E3104SMT
JLCPCB Part #
C3195207
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 1.25mm 100kΩ 2mm 3590K ±1% ±1% 0805 NTC Thermistors ROHS