NTCLE203E3473GB0A
MFR.Part #
NTCLE203E3473GB0A
JLCPCB Part #
C3154473
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+125℃ 100mW 4090K 47kΩ ±1.5% ±2% 插件,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS