NTCLE203E3223GB0A
MFR.Part #
NTCLE203E3223GB0A
JLCPCB Part #
C3152978
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+125℃ 100mW 22kΩ 3740K ±2% ±2% 插件,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS