NTCLE203E3104GB0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NTCLE203E3104GB0
JLCPCB Part #
C142576
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+125℃ 100kΩ 100mW 4190K ±1.5% ±2% 插件,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS