NFR25H0001009JR500
MFR.Part #
NFR25H0001009JR500
JLCPCB Part #
C1741784
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS