NFR2500006809JR500
MFR.Part #
NFR2500006809JR500
JLCPCB Part #
C3529598
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS