NFR2500002201JR500
MFR.Part #
NFR2500002201JR500
JLCPCB Part #
C1741735
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 333mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS