MSMP8.5A-M3/89A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MSMP8.5A-M3/89A
JLCPCB Part #
C1973884
Package
MicroSMP
Description
-55℃~+150℃ 10.4A@10/1000us 10.4V 150W@10/1000us 18.2V 2uA 8.5V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional MicroSMP ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS