MRS25000C9530FRP00
MFR.Part #
MRS25000C9530FRP00
JLCPCB Part #
C1740950
Description
-55℃~+155℃ 600mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS