MRS25000C9092FRP00
MFR.Part #
MRS25000C9092FRP00
JLCPCB Part #
C1740858
Description
-55℃~+155℃ 600mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS