MRS25000C5601FCT00
MFR.Part #
MRS25000C5601FCT00
JLCPCB Part #
C1365978
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 600mW ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS