MRS25000C5109FCT00
MFR.Part #
MRS25000C5109FCT00
JLCPCB Part #
C1366423
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 600mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS