MRS25000C3902FC100
MFR.Part #
MRS25000C3902FC100
JLCPCB Part #
C1368956
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 600mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS