MRS25000C3741FCT00
MFR.Part #
MRS25000C3741FCT00
JLCPCB Part #
C1235801
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS