MRS25000C2373FCT00
MFR.Part #
MRS25000C2373FCT00
JLCPCB Part #
C1368393
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS