MRS25000C2054FRP00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MRS25000C2054FRP00
JLCPCB Part #
C1758623
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.05MΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS