MRS25000C1913FCT00
MFR.Part #
MRS25000C1913FCT00
JLCPCB Part #
C1366469
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS