MRS25000C1501FC100
MFR.Part #
MRS25000C1501FC100
JLCPCB Part #
C3391073
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS