MRS16000C8661FCT00
MFR.Part #
MRS16000C8661FCT00
JLCPCB Part #
C1381184
Description
-55℃~+155℃ 400mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS