MRS16000C1501FRP00
MFR.Part #
MRS16000C1501FRP00
JLCPCB Part #
C1754104
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS