MRA-128R000FE12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MRA-128R000FE12
JLCPCB Part #
C3499467
Package
Plugin,D7.9xL30.2mm
Description
-65℃~+250℃ 10W 8Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL30.2mm Through Hole Resistors ROHS