MQ49R90L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MQ49R90L
JLCPCB Part #
C3985685
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ SMD,4.5x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS