MQ30K00B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MQ30K00B
JLCPCB Part #
C3996406
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ SMD,4.5x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS