MPP15K000A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MPP15K000A
JLCPCB Part #
C4341966
Package
SMD,3.2x2.5mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,3.2x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS