MMB02070E2000BB200
MFR.Part #
MMB02070E2000BB200
JLCPCB Part #
C4051095
Package
0207
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS