MMB02070C6199FB200
MFR.Part #
MMB02070C6199FB200
JLCPCB Part #
C3995918
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS