MMB02070C4120FB200
MFR.Part #
MMB02070C4120FB200
JLCPCB Part #
C3946395
Description
-55℃~+155℃ 1W 412Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS