MMB02070C3928FB200
MFR.Part #
MMB02070C3928FB200
JLCPCB Part #
C1697754
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92Ω 350V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS