MMB02070C3607GB200
MFR.Part #
MMB02070C3607GB200
JLCPCB Part #
C1714118
Description
-55℃~+155℃ 1W 350V 360mΩ Thin Film Resistor ±2% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS