MMB02070B1207JB200
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMB02070B1207JB200
JLCPCB Part #
C1717593
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 1W 350V Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS