MMA02040E4421BB100
MFR.Part #
MMA02040E4421BB100
JLCPCB Part #
C3964207
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS