MMA02040E2402BB100
MFR.Part #
MMA02040E2402BB100
JLCPCB Part #
C4119662
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS