MMA02040E1500BB100
MFR.Part #
MMA02040E1500BB100
JLCPCB Part #
C1848543
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS